+371 27 24 24 24 Aprēķināt cenas

Uzmanību! Sakarā ar Ārkārtējās situācijas un karantīna izsludināšanu Latvijas republikā (COVID - 19, koronavīrusa dēļ), Delivery24.LV paplašina savu pakalpojumu klāstu un piedāvā iespēju noslēgt līgumus (kā arī veikt atsevišķus pasūtījumus) kurjeru pakalpojumiem, produktu vai ēdienu piegādi no restorāniem, suši bāriem, picērijām u.c.

ēdiena
piegāde

„Delivery24.LV” ir uzņēmums ar lielo autoparku, kas nodrošina ātru Jūsu pakas vai pagatavoto ēdienu piegādi.

Mēs saprotam, ka Jums kā pasūtītajām vai ēdienu gatavotājam ir svarīgi, lai klients, kurš veicis pasūtījumu, saņemtu to pēc iespējas ātrāk vai viņa noteiktajā laikā. Jāatzīmē, ka 2011. gadā „Delivery24.LV” bija galvenais pārvadātājs, kas apkalpoja „Lu-Lu” picērijas. Picu piegāde ne ilgāk kā 49 minūtēs bija laba pārbaude mūsu spējai piegādāt ēdienus un picas ātri un laikā.

Mūsu klienti ir „SATO”, „UZBEKISTAN”, „Rostic”, „LULU” un citi.

Piedāvājums uzņēmumiem, restorāniem, picērijām, suši bāriem.

Delivery24.LV iedāvā Jums sīkpaku, vēstules, kā arī ēdienu profesionālu piegādi ar visu procesa izpildi no sākuma līdz beigām. Pēc Jūsu izvēles – ātri kurjeri, zvanu centrs un kontakti ar klientiem, to visu Jūs varat iegūt, noslēdzot līgumu ar Delivery24.lv.

kurjer-
pakalpojumi

Ātras piegādes ķīla ir vairāk nekā 100 taksometru, kas nodrošina mūsu kurjerpakalpojumus un visu diennakti atrodas dažādās pilsētas vietās un tās apkārtnē, bet piegādes kvalitātes garants ir taksometru zvanu centrs, kas ik diennakti bez brīvdienām darbojas tiešsaistes režīmā, ar GPS izseko Jūsu sūtījuma maršrutam un ir gatavs atbildēt, kur tieši atrodas Jūsu sūtījums.

Nepieciešams steidzami piegādāt dokumentu, vēstuli vai paku – paziņojiet mums un varat būt drošs, ka Jūsu sūtījums ļoti ātri sasniegs adresātu.

Mēs neesam konkurenti tādiem gigantiem kā DPD, UPS, TNT – mums ir individuāla pieeja katram klientam. Jūsu pasūtījumu izskatīs un sagatavos unikālu, Jūsu prasībām precīzi atbilstošu priekšlikumu piegādei jebkurā vietā Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā vai citā Latvijas vai Baltijas valstu reģiona vietā.

Kopā ar „Delivery24.LV” Jūs varat būt drošs par Jūsu vēstules, dokumenta vai jebkura cita sūtījuma piegādi un konfidencialitāti. Noslēdziet ar mums līgumu un mēs piegādāsīm!

Ēdienu piegāde un pasūtīšana no restorāniem, picerijam un sushi bariem

Iepriekšējo piegādes vai kurjera pakalpojuma aprēķīnu vai veikt "Smile Taxi" vai "Avoiss Taxi" lapaspusēs. Karantīnas periodā mēs piedāvājam bezkontakta piegāde un apmaksu ar karti tiešsaitē